EwArsa Gayrimenkul HAKKIMIZDA

EwArsa; Ev ve Arsa Konusunda Gayrimenkul'de Profesyonel Çözümler Sunar EwArsa Gayrimenkul, adından da anlaşıldığı üzere EV ve ARSA üzerine uzmanlaşmış bir Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Değerleme şirketidir.

Şirketimiz kurumsal bir alt yapıya sahip olup, sadece gayrimenkul satış danışmanlığı değil çok daha geniş kapsamlı çalışmaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan hukuk müşavirlik ve mali müşavirlik servislerimiz, gayrimenkullerin emlak vergilendirmelerin'den, yükümlülük getirdiği gelir vergilerine kadar; kira kontratlarından inşaat sözleşmelerine kadar, taşınmazlarla ilgili imar hukuku, medeni kanun gibi, yasalarla ile ilgili sorunlarının aşılması için danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

Müşterilerimizin sadece almayı düşündükleri değil, kendi gayrimenkulleriyle ilgili de bazı sıkıntıları olabilir. Yasal bir takım prosedürler, yapımla ilgili mimari sıkıntılar, belediye veya tapu ile ilgili işlemler gibi pek çok konuda bir danışmana ihtiyaç duyabilirler. EwArsa Gayrimenkul, bu ihtiyaca cevap verebilecek kadroya sahiptir.

Gayrimenkul ciddi bir iştir. sizde bu konuda diğer müşterilerimiz gibi, bu işi profesyonel hizmet alabileceğiniz, kurumsal bir şirkete EwArsa Gayrimenkul Yatırım Değerleme A.Ş. ye bırakın.


"Gayrimenkul yatırım danışmanlığı"